אודות

Spread the love

היי, שמי נטע להב, אני רוצה להודות לכם שבחרתם לגלוש באתר שלי כי שינוי חברתי מתחיל משינוי תפיסתי של כל אחד ואחד מכם!

הרשו לי לספר קצת על עצמי. כבר בתור ילדה זיהיתי שהעולם נמצא במאבק מתמיד בזקנה והשמנה. הרגשתי שכולם סביבי תולים תקוות בטכנולוגיות חדשות שיספקו להם פתרונות קלים ויאפשרו להם להישאר צעירים ורזים ללא מאמץ. החלטתי שאני רוצה להביא לשינוי מבפנים, רציתי להיות זו שמוצאת את גלולת הקסם ומביאה את הבשורה. הרקע שיש לי היום בתחום הנדסת מזון והתארים שלי בהנדסת חומרים ובכימיה עזרו לי לגבש נקודת מבט מדעית בנושאים אלו ולחקור לעומק אקסיומות וטרנדים בנושא המזון.

תוך כדי מסע ההתפתחות המקצועית והאישית שלי התחלתי לשים לב להמון סילופי אמת בהם המדיה מציפה אותנו: פרסומים מגמתיים שמנצלים לרעה את תמימות הציבור כדי למכור את המוצרים שלהם, אמירות ועובדות שמוצאות מהקשרן ומיתוג של פסולת תעשייתית במסווה של מוצר חדשני. חוסר האיזון בין ניסיונותיו של היצרן להרוויח על גב הציבור ובין חוסר במידע מדויק ואובייקטיבי הזמין לצרכן צרמו לי מאוד. את אתר טבעית הקמתי כדי לאזן את הכוחות ולתת לכל אחד מכם את המידע הבסיסי כדי שיוכל לעשות את ההחלטות עבור עצמו ובמודעות מלאה. הרקע המדעי שלי וניסיוני רב השנים במחקר וסקירות ספרותיות אפשרו לי לבנות תכניות  לימוד אינטגרליות המשלבות בתוכן אלמנטים מתחום מדעי המוח, הביולוגיה, הכימיה והפסיכולוגיה. יתרון נוסף של הקורסים שלי הוא שאינם מכילים ציטוטים מתוך ספרי הלימוד, אלא חומרים מקוריים ועדכניים המסוננים בקפידה.

באתר תוכלו למצוא מאמרים, מדריכים, המלצות, מתכוני 'עשה זאת בעצמך' ומוצרים שפיתחתי כמו סילנסיו שהציל את הבן שלי מגזים. תוכלו לצפות בקורסים אינטרנטים שבניתי על סמך ידע שצברתי לאורך השנים. קורס הרזיה טבעית ינפץ לכם הרבה מיתוסים וילמד אתכם לאזן את הגוף ולרדת במשקל ללא דיאטה.

 

אשמח לשמוע מכם תגובות והצעות לשיפור