הרזיה ותזונה נכונה – עמוד ראשי

Spread the love

התרבות המערבית מביאה עמה גם את תרבות השפע. מהנדסי המזון מתחרים על לב הקהל להשקת מוצרים פריכים יותר, מושכים יותר וטעימים יותר. סקרי הטעימות בקרב קהל הצרכנים מביא את היצרנים תמיד לאותה מסקנה - כמה שיותר מתוק יותר טוב. וכך, מעמיסים הצרכנים את עגלת הקניות שלהם במוצרים עתירי סוכר, שמן ומלח המבוססים על 4 סוגי דגנים מעובדים: חיטה, תירס, סויה ואורז. מזונות נטולי כל ערך תזונתי, מלאים מחומרים ממכרים, משמרים ומייצבים הפוגעים באופן שיטתי בגופנו.

עלייה דרסטית בשיעור המחלות הביאה עמה גם מודעות לתזונה בריאה, אך הפער הגדול בין מודעות לחוסר מידע (או למידע שגוי) הופך את קהל הצרכנים למטרה נוחה לשאיבת כספים. יצרני המזון רוכבים על הגל וגובים מחיר גבוה יותר על מוצרים שבאופן אבסורד מצריכים פחות שלב עיבוד. בנוסף, מוצרים חדשים הממתגים את עצמם כבריאים באמצעי שיווק מתוחכמים מצליחים למכור את מוצריהם הבריאים לכאורה במחירים מופקעים כאשר לעיתים קרובות הקשר בינם לבין בריאות לא יכול להיות רחוק יותר.

אוכל בריא בימינו זוכה למוניטין שלילי של אוכל יקר יותר ופחות טעים. האמת היא שאוכל בריא אמיתי דווקא זול משמעותית מאוכל מעובד. בעזרת מעט ידע וכמה שלבי הכנה מהירים אפשר לחסוך עד כ 70% מעלות המוצר המעובד ולהרוויח ערך תזונתי אמיתי!

רכיבי מזון אמיתיים יספקו לגוף שלכם את אבני הבניין שהוא צריך כדי לשמור על בריאות לאורך שנים, הם יאטו את תהליכי ההזדקנות שלכם, יצמצמו את הצורך שלכם בתרופות בעתיד ויספקו לכם אנרגיה זמינה במקום שתאגר כשומן. כן כן, הסיבה האמיתית למאבק במשקל היא לא גנטית, היא לא קשורה החברת השפע או בכמויות המזון שאתם צורכים, היא קשורה לרכיבי המזון המזיקים שאתם מכניסים לגופכם יום יום. רכיבים אלו משבשים מנגנונים טבעיים בגוף ושיבושים בתפקודים הורמונלים אשר גורמים לגופכם להפוך יותר ויותר מזון לשומן לעומת אנרגיה זמינה. התוצאה של צריכת המזון הלא נכון הפכה יותר ממחצית האוכלוסייה לעייפה יותר, שמנה יותר וחולה יותר. דיאטה היא  פתרון מלאכותי לבעיית ההשמנה. הניסיון לפתור את הבעיה דרך הסימפטום רק תהפוך אתכם לאומללים יותר ושמנים יותר בסופו של דבר.

בTivEat הרזיה ותזונה נכונה תוכלו ללמוד מהו מזון אמיתי ובריא ולדעת להבדיל בינו לבין מזון שרק מתויג כבריא. תוכלו ללמוד איך להכין ארוחות בריאות ומזינות בכמה דקות, לחסוך מאות שקלים בסופר על מוצרים שיספקו לכם אולי הנאה בטווח הקצר וסבל מתמשך בטווח הארוך. בקורס הרזיה טבעית תוכלו ללמוד על תזונה להרזיה נכונה שתלווה אתכם לכל החיים ותוציא אתכם אחת ולתמיד ממעגל הדיאטות המתסכל והמיותר. מפסיקים לספור קלוריות, נהנים מאוכל טעים ואיכותי וחוסכים ה-מ-ו-ן כסף על מוצרי מזון, תרופות ומוצרי דיאטה מיותרים שרוכבים על מצוקותכם ותמימותכם.