5 מוצרי הפלא שיצילו אותך אחרי לידה

Spread the love
לייק כבר עשיתם?

תקופת ההתאוששות אחרי לידה היא בהחלט אחת התקופות המאתגרות מבחינה רגשית ופיסית. אני זוכרת את עצמי מסתובבת במחלקת יולדות, בין הפצועות, התפורות, הכואבות והעייפות, כל אחת וסיפור הלידה שלה. אחרי 48 שעות של האוששות כולנו חוזרות הביתה מנסות להבין איך אפשר לתקן את הנזק וכמובן לטפל בתינוק החדש. נזקי הלידה של בני הבכור תפסו אותי לא מוכנה, אבל לשמחתי אחוות האימהות מאחדת את כולנו – האמהות בעלות הניסיון שמחו לעזור, להדגים, ליעץ ולהמליץ על המוצרים והשיטות שעזרו להן לצלוח את האתגר. מאז אותה לידה למדתי והחכמתי ובשם אותה אחווה אני שמחה לעזור, לייעץ ולחלוק גם אתכן כמה עצות שעשויות להציל אתכן או נשים אחרות שיזדקקו לעצתכן. בפוסט הקודם שלי המלצתי על 5 מאכלים שמומלצים לאחר לידה לחיזוק הגוף, בפוסט הזה אמליץ על 5 מוצרים שבלעדיהם הכל היה נראה אחרת. סידרתי אותם באופן כרונולוגי מהלידה והלאה.

  1. טיפול בתפרים. כך או אחרת, רוב הנשים מסיימות את הלידה עם תפרים. מעבר לכאב ולנפיחות הרגילים שגורמים לכאב ורגישות באזור, חשוב מאוד לדאוג שלא יזדהמו. משום מה בשתי הלידות שלי לא קיבלתי הוראה להשתמש בפולידין נוזלי, אבל לשמחתי קיבלתי את ההמלצה הזו בזמן ותוך שבועיים התפרים שלי החלימו בהצלחה. אופן השימוש: לקנות בבית מרקחת בקבוק פולידין נוזלי ולשטוף במקלחת בכל הזדמנות.
  2. כאבי תפרים וטחורים. אחרי הלידה הראשונה שלי הרגשתי כמו אחרי תאונה. כל צעד, כל ניסיון ישיבה או קימה לווה בכאב. את האלופירסט הכירה לי דולה שהיתה אמורה ללוות אותי והוא אכן הציל אותי ממסכת היסורים שעברה עלי עד להחלמה. אופן השימוש: את האלופירסט אפשר להזמין דרך אתר האינטרנט של המפיץ ולכן אותו כדאי להזמין אותו לפני הלידה. להשפריץ על האזורים הכאובים לפי הצורך.
  3. טחורים. אם הם לא יצאו לך במהלך ההריון, סיכוי טוב שיצאו במהלך הלידה. כיוון שמעולם לא סבלתי מהם לפני כן, התקשרתי לחברה שהמליצה לי על משחת טראומיל שעזרה לי מאוד. שילבתי אותה מדי פעם עם נרות גליצרין כדי לא להחמיר את המצב. אופן השימוש: לעסות עם המשחה ולדחוף אותם בעדינות חזרה פנימה.
  4. גזים. במשך השבוע הראשון הכל עבר על מי מנוחות, התינוק ישן רוב היום והאתגר העיקרי שעמד בפני היה ההנקה. בתום ימי החסד המתינו להם ימי הגזים (ישנם תינוקות שלא סובלים מהם, תחזיקו לעצמכן אצבעות). צרחות בלתי מוסברות שמסתיימות לרוב בשחרור גזים כלואים וכואבים. עם הגדול ניסיתי את כל התרופות שהיה לשוק להציע, אך ללא הועיל וגם מסתבר בדיעבד כמסוכן. כשהבן הקטן שלי נולד פניתי לבקש את עצתן של זקנות השבט (אתן מוזמות לקרוא כאן את הסיפור המלא). מפה לשם למוצר הזה קוראים סילנסיו והוא טבעי ונצרך ע"י האם המניקה ולכן גם בטוח לתינוק. מעבר לכמות החלב שעלתה משמעותית, הגזים נעלמו והשקט חזר לשרור בביתנו, עד גיל 4 חודשים לפחות J. אופן השימוש: את סילנסיו אפשר להזמין כאן והוא נצרך ע"י האם המניקה בבוקר ובערב. הוא עזר ללא מעט  אמהות ותינוקות עד כה  ואשמח לשמוע גם את חוות דעתכן.
  5. סימני מתיחה. לאחר שהרחם סיים את תפקידו הגיע הזמן לנסות לחזור לצורה המקורית שלנו. השומן העודף ירד לאט לאט, אבל במקרה שלי גורלו של העור על הבטן כבר נחרץ בהריון הראשון. מודה ומתוודה שלא האמנתי שיש פתרון אמיתי לסימני מתיחה ועד היום אני מתקשה להאמין כשאני מסתכלת במראה. לשמן המדהים הזה קוראים שייפינג פריי אויל ולשמחתי קיבלתי אותו מתנה עם המלצה חמה ולכן החלטתי לשים את הסקפטיות בצד ולתת לזה צ'אנס. לשמחתי צילמתי את הבטן תמונת "לפני" והקפדתי למרוח לפי ההוראות. די מהר התחלתי לראות שיפור בסימנים, אבל חשבתי שאני וודאי מדמיינת. לאחר חודש הבטן נראתה הרבה הרבה יותר טוב. כדי להיות בטוחה שחזרתי בדיוק את אותה פוזיציה ואותה זווית אור גם לתמונת ה"אחרי" והייתי פשוט בשוק מהשיפור (תמונה מצורפת גם בסוף הפוסט לטובת המשתמשות דרך הנייד). התוצאות הטובות נשמרו כמובן עד היום, כך שלא מדובר באיזו אשליה אופטית. אופן השימוש: מרחי על הבטן בתנועת עיסוי סיבובית פעמיים ביום למשך חודש לפחות.

מכיוון שאני מאוד אוהבת לעודד נשים להתנסות בדברים חדשים וטובים, אם אתן לקראת או אחרי לידה ותרצו לנסות את סילנסיו נגד גזים ו/או שמן נגד סימני מתיחה אתן מוזמנות להשאיר פה למטה את הפרטים שלכן. 2 ערכות סילנסיו ושמן אחד נגד סימני מתיחה יוגרלו בין הנרשמות שישתפו את הפוסט הזה ויספרו לי וליתר הקוראות שירשמו על התוצאות המדהימות שלהן. שווה לא?

שתפי את הפוסט, השאירי פרטים והתצטפי להגרלת שמן ממצק / סילנסיו תוסף לאם המניקה

" "